4 nejlepší aplikace pro úpravy fotek online zdarma

Hledáte způsob, jak snadno a rychle upravit fotku ve vašem počítači bez instalace softwaru a zdarma? Pak jistě oceníte náš přehled 4 nejlepších aplikací pro úpravy fotek online. S těmito aplikacemi můžete upravovat fotky přímo ve vašem prohlížeči.

Pixlr

Na prvním místě doporučujeme vyzkoušet Pixlr.com. Tento editor je dostupný v prohlížeči a také jako mobilní aplikace pro Android a iOS.

Je to skvělá volba pro rychlé jednoduché úpravy vašich fotografií, obsahuje řadu nástrojů, filtrů, základní možnosti editace jako ořez, výběr, vložení textu, různé efekty a další funkce.

BeFunky

BeFunky je další možností, jak jednoduše upravit fotografii přímo v prohlížeči. Tento online editor má opět širokou škálu funkcí a nástrojů, které dobře poslouží pro základní úpravy fotek.

Fotor

Také Fotor dobře poslouží pro základní editaci obrázků a fotografií. Ve verzi zdarma obsahuje reklamy, ale jedná se o plnohodnotný editor, který v placené verzi pouze skryje reklamy.

Google Photos

Ne zcela typický, ale pro základní úpravy také vhodný editor, je také úložiště fotek Google Photos. Musíte být přihlášeni ve svém Google účtu, abyste ho mohli používat.

Najdete zde fotografie pořízené svým Android telefonem, ale můžete nahrávat i vlastní fotografie. Editor umožňuje oříznutí, otočení fotografií, nastavení jasu, barev, zdůraznění a obsahuje několik přednastavených filtrů.

Závěr

Existuje mnohem více aplikací, které udělají podobnou službu, jako výše uvedené. Občas při hledání vhodné aplikace však narazíte na nějaké nemilé překvapení v podobě nutnosti registrace, placeného použití nebo nutnosti mít aktivovaný Flash ve svém prohlížeči.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *